Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RealPhoenix

    csendes tag

    válasz mindfreak #1 üzenetére

    Mi is es ismerosunk is egyidoben vettunk razor imperator egeret - kb 1 - 1.5 evvel ezelott, mikor meg tok uj volt ez a termek es draga /nagyobb felbontasu kapac, etc/.

    A lenyeg, nem csak mi, hanem az ismerosunk is megbanta, mi is es o is csak par hetet hasznaltuk, a mienk itt van azota is felredobva, mert annyira szar.

    Hogy mit hogy terveznek a razornal?? Nagy ivben szarom le, mert a termekuk egy mocsok draga es szo szerint fos, tele van az a ceg is ilyen magyar szokas szerint ismerosi haveri alapu vizsga nelkuli diplomas balfaszokkal, zero valodi fejlesztessel, de a szoveg megy hogy ok igy meg ugy fejlesztenek, etc.

    Szerintem pedig ha par magyar osszeallna, siman marha gyorsba egy sokkal jobb es nivosabb produktummal tudna eloallni, mint ez a Razor ceg, amelynek a termekei egy kalap szart nem ernek.

    En megfogadtam, de mint kiderult nem csak en> SOHA TOBBET RAZOR TERMEKET NEM VESZUNK, mert a tudas nelkuli, ossze vissza magyarazo, hibas termekeket kibocsajto cegeket nem kivanjuk tamogatni, sem a baratnom nem akar tobbe ilyen termeket, sem az ismerosom sem pedig jomagam!

    Marhara idegolo volt, mikor megvettuk es a laptopon tok szarul ment a termek, s idonkent az en gepemen is, mar mar azt hittuk hogy a tobb szazezres szamitogepekkel van valami gebasz, vagy csak hogy az operacios rendszer virust kapott, vagy esetleg halozaton keresztul betortek a gepre es lenyeget tekintve tavvezerlesben szorakoznak az egerkurzorral meg hasonlok - legalabbis sok talalgatas volt, miert viselkedett szarul az eger kurzor. *fel evig a sarokba vagtam a cuccost, majd raneztem, es forumokon addigra terjedt az iras hogy hardware hibas termekek*

    A lenyeg> egy szar ceg, szar termekekkel, szerencsetlen es buta fejlesztoikkel, akikkel a formas kivitel vegett elhitetik> nagy kiralyok vagytok, es milyen csudajo produktumot hoztok letre, s ezek a szerencsetlenek tenyleg elhiszik hogy nagyot alkotnak - szegeny butak

    A dolog lenyege> dobd a razor xarodat a szemetbe, vegyel rendes Logitech termeket - nah latod az soha nem hagyott cserben

    De tudnek meg par a gyenge minosegu razor melle irni szinten marha draga termekekkel rendelkezo, mindekozben nagyon gyatra minoseget produkalo gyartot emliteni, pl:
    Sennheiser: 2 kulonbozo tipusu 1 vezetekes es 1 vezeteknelkuli fejhallgatot vettem, elvileg 7.1-es volt a vezeteket, a lenyeg, nagyon gyatra minoseg, csodalkozasomra a termek dobozan es leirasan szereplo adatok felrevezetoek voltak, sok gond volt veluk, stb, arra nem meltattam az egeszet, hogy visszavigyem, mert annyira treh termekek, regen tobben ragoztak nagy nev ez, faxa minoseg, azert vettem mert emlekeztem arra hogy hogy dicsertek anno, megvettem, tok draga volt, szar volt, majd gondoltam, a vezetekes biztosan jobb lesz belolle, egy nagy feneket!

    En azt mondom> szart a szarral> ha szar gepet raksz ossze, akkor vegyel hozza egy szar egeret mint pl Razort, es vegyel hozza egy szar fejhallgatot ami pl Sennheiser es akkor nem kell kitalalnod hogy melyik a szar, mert akkor tudod hogy a fejhallgatod is az az egered is az a driverek nem biztos, de a geped szinten, s talan, de csak akkor talan elgondolkozol, hogy legkozelebb inkabb kicsit tobbet fizetsz, bentfelejted a nagyzolasbol felhozott szart gyartok nevet a kukaban, mint a razor, es a sporolt +30% penzert olyant veszel magadnak, hogy nem azt mondod fel ev utan a 300.000 Forintos cuccodra, hogy veszek egy masik 300.000 Forintos cuccot, hanem azt mondod a max 390.000 forintos cuccodra 3 ev mulva, hogy: de jo hogy hallgattam arra a valakire a forumon es ennyi ideig tudtam jol hasznalni a cuccomat, es van olyan jo allapotban meg mindig, hogy nem kidobom, hanem mint masodlagos allomas hasznalom majd, ha esetleg az uj geppel van valami *mondjuk eppen ujrahuzod az oprendszert, mikor befut egy jo munka, es gyorsan hasznalhatod, vagy az ismerosod, haverod avagy akar a gyereked ...*

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák