Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    HUfantom: Stabil megoldást keresek. Nem kell ilyen nagy összegben gondolkodni. Van kevesebbért is jó eszköz.

    Cerebellum Értékelem. Komolyan. Én is jobban szeretem kiturkálni, mint kérdezgetni aztán vagy jön valami vagy nem. De már többször próbáltam használni ezt a Guide-ot, de mindig csak férevitt... vagy nem tudom mit keresek. Nem ismerem a RAID controller piacot. Nem tudom az árszinteket. Kicsit sok lenne mindegyiket végignézni. Egy támpont kellett, hogy tudja viszonytani. Képességben, és árban is.

    Több dolgot nem is lehet itt beállítani ami a keresés szempontjából fontos. Pl jó ár/érték arány, otthoni környezet, gyors. Ezekre nem tudok keresni... Arra lettem volna kíváncsi, hogy mi az ami esetleg bevált itt valakinek... Kaptam egy ötletet a VMware topikban a HP SA P410 képében. Ez árban is megfelel.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák