Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok,segítséget szeretnék kérni: már egyideje kisérletezek egy tökéletes beállítás megtalálására a játékhoz,de egyszerüen nem megy.
    Logitech driving force pro kormányt használok és a problémám a következő: a legsúloysabb,hogy nem tudom úgy beállítani az irányítást,hogy a kocsi az első kanyar után megmaradjon,egyszerüen az első kanyar után nem tudom egyenesbe hozni a kocsit,rángat jobbra balra.. A másik,pedig,hogy a kézifék gombja(amit a játék állít be a 2es gombra azt hiszem)nem megy(a kormány hibátlanul teljesít minden más játékban).
    Hogy tudom a játékra ráeröltetni az én billentyű kiosztásomat a kormányon(próbáltam game profile-t létrehozni a kormány driverében,de nem használt)?
    Illetve kéne vmi optimális beállítás,hogy tudjam rendesen vezetni a kocsikat,mert így tényleg játszhatatlan.

    Előre is köszönöm,és hálám iszonyatos lesz,mivel rég óta akarok játszani a játékkal,de nem tudok!:)

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Kommy #4118 üzenetére

    Ok,ès hogyan àllìtsam be optimàlisan magàt a kocsit,hogy a kanyarok utàn vègre egyenesen tudjam tartani?

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák