Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vviktor1

    aktív tag

    válasz zodo #20513 üzenetére

    "Alaplapok bármelyike támogatja az összes videó kártya típust akár nVidia akár Ati, ha egyezik az alaplap és kártya csatlakozó típusa."
    Kivéve az Asrock 775 dual vsta (volt ilyenem, jó kis hibrid lap volt amúgy) és utódja, de ott is többé-kevésbé megoldva különböző bios verziókkal, ha dzsavernek ilyenje van (sajnos nincs kitöltve az adatlapja) előőb tájékozódjon inkább, ezért írtam h. lessen be az alaplapja topicjába

    A mai futamok: ha nem egy csoportba van JJ és Zyl felváltva levezényelhetnék a szokott módon, de a halasztást is elfogadom.

    Ne dudálj, küzdj !

  • Syrius XIX

    addikt

    válasz zodo #20513 üzenetére

    Zodo! Ez nem igaz, mert amikor az alaplapomat cseréltem ASRock-ról ASUS P45-re és nem indult el az NVidias kártyámmal! Ugyanaz a kártya, mint ami most is van! Ezután néztem a termék saját honlapján, hogy az az ASUS alaplap, amit először választottam, ATi kompatibilis és nem is volt hajlandó elindulni az NVidia-s kártyámmal (a csatoló hiába egyezik)! PCIe csatolo volt az ASUS alaplapon is! Bele is tudtam tenni.

    Visszaküldtem, választottam másikat, ami a mostani és ez támogatja az NVidia-t, de az Ati-t meg nem!

    Inenntől nem értem, miért mondjátok, hogy: "bármelyik alaplap, bármelyik kártyát"! Ez egész egyszerűen nem igaz!

    Ha úgy lenne, akkor nekem is jó lett volna az az ASUS alaplap, amit először választottam!

    Talán még emlékeztek rá, tavaly karácsony környékén (utána) ezért nem voltam 3 hétig kb.!

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Új hozzászólás Aktív témák