Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syrius XIX

    addikt

    válasz x63 #15869 üzenetére

    A gyerek gépébe ez van:
    HKC USP-7630: 15.561 Ft (12.449 Ft)

    Specifikáció
    TELJESÍTMÉNY (W): 630 Watt
    TÁP VENTILLÁTOR: 1 db
    VENTILÁTOR: 12 cm

    Leírás
    630 wattos moduláris táp 1 darab 12 centis halk ventillátorral.
    Garancia: 1 év.

    Semmi baja, jól működik és szerintem a HKC sem egy nagyon ismert márka (vagy tévedek?)!

    Mindenféleképpen olyan 7-800W körüli tápre gondoltam (hátha 1* lesz 2 nem csúcs VGA a gépben), elfogadható áron!
    Ezen az oldalon viszont ezeket találtam, 7-800W körüli teljesítménnyel:
    CORSAIR HX PSU-750HX 84 hónap 41'500 Ft (van 1 db 35-ért 6 év garival)
    CORSAIR HX PSU-850HX 84 hónap 48'000 Ft
    CORSAIR TX PSU-750TX 60 hónap 34'500 Ft
    CORSAIR TX PSU-850TX 60 hónap 38'000 Ft.

    Azt nem tudom, hogy ezek is rendelkeznek-e moduláris kábelezéssel, de ugyanazzal a teljesítménnyel (ahogy az árakat elnézem :((( ) kb. 2* annyiba kerülnek!

    A gépemben jelenleg egy 5. 000 Ft.-os 400W-os "Vargáné és társa BT:" által összerakott magyar táp van, 5. éve, jól működik!
    Ahogy a hozzászólásaitokat elnézem (amit természetesen ezúton is köszönök mindenkinek :K), akkor jó az, ami most benne van.
    Tényleg nem tudom, mit csináljak!
    Igazából arra lennék kíváncsi, hogy amikor a VGA-nak menetközbe melege van és nagyobb fordulatszámra kapcsol (vagy már régóta játszok, mondjuk 3-4 órája), nem-e a teljesítményfelvétel miatt dönt úgy a játék, hogy "A GRID.exe hibát észlelt, ezért leáll!".
    Vajon a 7-800W körüli teljesítménnyel rendelkező táp esetében is ugyanolyan sűrűn fordul elő, vagy nem?

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Új hozzászólás Aktív témák