Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz BalaNce87 #8187 üzenetére

    Szia!

    a sofőr eltünésre nemtudok mit mondani, nálam sem fordult elő még ilyen soha. de PÜ-ben küldök egy linket, szemezgess rajta. sztem megéri...de kérek visszajelzést:R
    másik: a játékban sztem ez a jó, hogy beszopat.ettől realisztikusabb.az élet sem habostorta:R (látnád mi megy rankeden, vagy ha csinálok szerót az itt tanyázó csűrhének:C akiket veszettül imádok. a legkorektebbek közé tartoznak. :K )

    gyakorlat: nekem anno Motor azt javasolta, tán viccesen, hogy gyakoroljak. laza 50kör spában, és a 48-adik körben tuti íven leszel. mondta Ő.
    hát ígyis volt. lacettivel a létező összes túraautós pályát végigzakatoltam 50!körökkel.:C és láss csodát, sokan jeleztek vissza, hogy javultam:R :B (persze számít az ebay-es kocsim is :C)
    csak az autó csúszása vmiért nem csillapodik:W
    autók kilökés:bizonyos autóknál tudnod kell ,melyi ka hajtott kerék. pl egy lacetti elsőkerekes. ergó farban nehéz tologatni. de pl egy camaro, már farhajtásos. a lényeges ebben, hogy picit kel lnoszogatni, taszítan irajta, hogy kibillenjen az egyensúlyból. de a single ellenfeleket valóban nehéz kilökni. ők pl nem mennek be, ha rájuk húzod a verdát. a húsvér faxi viszont igen, ha kell kilök. de ez már onlány:R

    javasolhatok annyit a single módhozm hogy állíts be előszőr gyengét szintnek. ne mszégyen. énis megijedtem az első ebay versenyemtől. ne legyél rest gyakorolni. azért van szvsz ;)
    az nyugtasson, hogy misem így születtünk:R

    üdv
    zk
    (SchalkeFan)

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák