Új hozzászólás Aktív témák

  • motormouse

    aktív tag

    válasz Chosen #7242 üzenetére

    ...én úgy vettem észre, h hatással van az autó teljesítményére ha ebay-en próbálsz venni egy viszonylag drágábbat, ami a statisztikája szerint nem volt egyszersem hazavágva és minnél jobb a nyerés/indulás hányadosa. Na most ugye ha visszaolvastok, Dokar egy igen pofonegyszerű megoldást talált arra, miként is mutatható ki ez
    (7151es hozzászólás+plusz további teszteredmények lejjebb).
    Nekem még makulátlan autót nem sikerült kifognom (kb 5-6 próbálkozás), de szereztem egy 84,500€-s verdát ami szép sokat nyert és csak egyszer csukták meg. Hozzávetőleg 4500 futamot nyomtam le rangsoroltban a teljesen sima "bolti" alap géppel, és vakartam is néha a fejem h kínkeservesen tudok csak nyerni, de azóta tényleg mintha könnyedebben futna a verda. Azé leszögezném, h most ettől a kis különbségtől ne várj sokat, rendkívűl fontos az eddig megszerzett rutinod, előfordulhat h valakinek a vezetési stílusából kifolyólag csalódásként éri majd, h gyakorlatilag ha jobban is megy nem lesz előrébb (sry).

    ...próbálkozzatok és majd meglátjuk ki mit tapasztal a továbbiakban....én szorítok

Új hozzászólás Aktív témák