Új hozzászólás Aktív témák

  • Syrius XIX

    addikt

    válasz JJános #29738 üzenetére

    JJ drága, öreg barátom!

    Az téged ne befolyásoljon, h Lajoska ott van-e, vagy nincs! Sose azt nézd, ki van ott! ;)

    Azt nézd én ott vagyok-e, a többi ne érdekeljen! Max. ha nagyon gáz van úgyis lezárom (tudod jól)! :K

    De ha kell (és a többiek :))ását se rontsuk el), és akarod, készítek külön szerót, az se akadály!

    Én már több* mondtam:

    Nekem sose az volt a célom, h tele legyen a szeró, hanem az, h aki ott van, azzal lehessen :))ni (versenyezni) is! Márpedig a jó :))áshoz (nekem) már az is elég, ha 2-N vagyunk. Minden attól függ, ki a másik! ;)

    Volt már olyan szeró is, h 12-N voltunk és mégis jó :))ások voltak! Érdekes módon lehetett menni és a másik ugyanúgy vigyázott, mint én és nem a crash volt a cél az előrébb kerülés érdekében!

    Megjegyzés: Ez Tunngle-n volt, orosz szeró és 8 orosz volt!!! :K
    Többek között ezért (is) sajnálom, h valamiért nekem nem akar menni a Tunngle! :(((

    [ Szerkesztve ]

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Új hozzászólás Aktív témák