Új hozzászólás Aktív témák

  • Syrius XIX

    addikt

    válasz Ice!? #26717 üzenetére

    Tunngle ugyanúgy VPN protokolt használ, mint a GameRanger!

    A 2 között az a legnagyobb különbség, h:

    A Tunngle indítása után (ha már bent vagy a GRID szobában), neked kell elindítani a GRID-et és LAN-on kell szerót készítened, míg

    A GameRangerben a többiek csatlakoznak hozzád az általad létrehozott szobába, majd a "HOST" (aki a szerószobát készítette a GR-ben) indítja a játékot. Amíg a "HOST" kiválasztja az első futam jellemzőit, addig a többiek (akik csatlakoztak hozzá a GR-ben általa létre hozott szobába) ott várakoznak és ezt a felíratot bámulják:

    Wait for HOST!"

    Amikor a "HOST" már beállított mindent (és ő egyedül már tulajdonképpen bent van a garázsban), a többieknek akkor indul el a GRID!

    Senkinek semmit nem kell nyomkodni, mert végeredményben a "HOST" fogja indítani mindenkinek a gépén a GRID-et, ez bármilyen durván, vagy furcsának is hangzik, akkor is így van! Nem fizikailag kell indítsa a többiek gépén a GRID-et, hanem azzal, amikor bent van a garázsban. A GR akkor fogja mindenki gépén elindítani a GRID-et, mert érzékeli, h a "HOST" kész van a futam beállításával és a többiekre vár!

    Ekkor a GR behoz mindenkit a GRID főmenűjéig, ahonnan a játékosoknak kell 1-Nként tovább menni. Többjátékos mód, LAN-t választva egyetlen szerót fog mindenki látni, mégpedig azt amit a "HOST" létrehozott! :K

    Remélem kimerítő és világos volt amit írtam, én sajnos ezt egyszerűbben nem tudtam leírni! :R

    :))ást! ;)

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Új hozzászólás Aktív témák