Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olivera88

    veterán

    Telepitettem az Anacondat, és onnan egy meteorológiai programot ami python felülettel működik.
    A gond csak az h terminálból tudom futattni a python scripteket. Előtte megvolt a Debian tároloban lévő változat, annál persze nem volt ilyen gond.
    A program akkor indul ha aktiválom az ECMWF et a terminálból, az anaconda activate ecmwf parancsal. A program oldalán viszont ezt nem írta, ők csak ennyit irtak.
    Please make sure to activate you conda environment before running your python program
    A conda activate parancsal.

    Ha nem aktiválom anacondával az ecmwf et akkor egyáltalán nem tudok scriptet futtatni, sehogy, se terminálból, se magát python fájlt enterrel fájl kezelőböl, se Geany szöv szerkesztőböl.
    Ha aktiválom az ecmwf akkor már működik a program, de csak terminálból hajlandó, a python fájlnev.py parancsal, enteres futattás fájlkezelőböl és a Geanys futás továbbra se megy, ami problémám mert így jó lassan tudok haladni.

    Ha Geanybol probálom futtatni azt írja hiánzik egy modul.

    Traceback (most recent call last):
    File "arpegepcpvhuconv_72.py", line 4, in <module>
    from Magics.macro import *
    ImportError: No module named Magics.macro

    Ha meg nem aktiválom ecmwf-t anacondával akkor meg ilyen hibát dob.

    Ezekszerint mindenképpen szükséges az aktiválás :F , csak az baj amit az előbb is irtam h csak terminálból tudok futattni lassú modszerrel.

    [ Szerkesztve ]

    LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Új hozzászólás Aktív témák