Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    Topikgazda

    válasz kevepapa #71321 üzenetére

    Aránylag értékálló minden konzol, emiatt nem érdemes halogatni a vásárlást. De a meglévőt sem érdemes sürgetni eladás miatt... Ha lemezesen vásárolsz főleg használtan, akkor megint csak aránylag értékálló. Viszont önmagában a játékkínálat az én szememben szerény (még), és igazán nagy nextgen játék sem érkezett amitől idáig letettem volna a hajam.
    Vannak szép játékok de, játékmenet tekintetében ugyanaz mint a három, na jó nem teljesen de kb nagyítóval kell keresni a különbségeket... BF4 pl ilyen, ha nem nézzük a grafikát szinte ugyan az, többet vártam volna.
    Last of Us, Uncharted, Gow 3? Aki még nem játszott vele annak biztos jó buli, de ezért én fizetni újra nem fogok, maximum majd évek múlva, ha kétezerért nekem vágják.

    Mivel játszanál az új konzolon?

    (#71322) Bogyi007

    Visszafele kompatibilitás, elvitathatatlan, habár még a gyakorlatban nem láttam, jó ezt kimondani biztos, de ez még ha jól rémlik mindig nem egy teljes körű szolgáltatás, hanem inkább ilyen tessék lássék dolog, amolyan tűzoltás...

    EA Access? Szép és jó dolog. Elévült játékokat oda adják havidíjért, amit amúgy akciósan is meg lehet venni, vagy lemezesen, az új játékokkal pedig játszhatsz 10 órát, ha elkap a mászthev érzés a vége ugyan az, tejelsz nekik, nem elfogultságból mondom, engem ez a szolgáltatás nem érdekelne komolyan.

    Szerencsére a megosztás legalább annyira legális mint amott' a sötét oldalon.
    Ezzel szerencsére nincsen gond. :K

    [ Szerkesztve ]

  • Bogyi007

    veterán

    válasz kevepapa #71321 üzenetére

    "(Igazából a gta v, a red dead redemption, a TLoU és az uncharted játékok miatt váltottam konzolra, ezeket a címeket ki is pipáltam.)"

    Ez a pakk szinte neked van kitalálva... - Ha nem tetszene a Box ennyire ezérta pakkért esetleg el is adnám...

    Ps Now lesz a Sony visszafelé kompatibilitási programja. A multihoz meg már Ps4-re fizetni kell a Ps+ szolgáltatás megvásárlásával...

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Új hozzászólás Aktív témák