Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zöldfülű

    csendes tag

    válasz Sirandrish #63006 üzenetére

    Sziasztok!

    Pár hónapja vettem egy ps4-et, hozzá néhány játékot. Előfizettem januártól ps+ tagságot. Úgy látom, hogy egyelőre jobb játékokat lehet kapni ps +-ban a ps3 -hoz mintsem a ps4-hez. Godolom amiatt, mert előzőre már sok ezer játék van, míg utóbbira még kevés készült. Megfordult a fejemben, hogy kellene esetleg venni használtan egy ps3-at, hogy ezeket az ingyen játékokat ki tudjam használni, ha már előfizettem plusz tagságra. Viszont nem tudom, vajon meddig lesz használható egy ps3 ? Érdemes még venni? vagy felejtős egy ps4 mellé, s már csak a ps4-eseké a jövő? Egyelőre úgy néz ki, hogy még egy ps3 tulaj jobban jár a játékok felhozatala terén mint egy ps4 tulaj. Úgy hallottam nem sokáig támogatja már a sony a ps3 konzolokat ( lehet nem igaz.. nem tudom, laikus vagyok benne, játékok terén is az vagyok.. még csak most ismerekedem a konzolos játékokkal), no meg azt hallottam, hogy nem nagyon lesznek már rá új játékok. Bár gondolom ps+ tagsággal valószínű még évekig lehet kapni ingyen játékokat, és ha kifutó a széria, akkor talán a jobb és drágább játékokat is adni fogják ingyen havonta, mint pl most is elég jól hangzó játékok lesznek rá februárban. Mi a véleményetek tapasztalatotok? Köszi előre is a válaszokat, tanácsokat. Jahh.... igen, egy ps3 super slim 500 gb-os gépet néztem ki 43 ezer ft-ért, még van rá másfél hónap garancia. Köszi előre is a válaszokat: Beatrix.

    "Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

Új hozzászólás Aktív témák