Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz DM-Fan #6217 üzenetére

    Mivel nekem meg van eredetiben PC-re, és gépemen kitűnően fut (1440x900-ban, nem 1920x1080-ban!) nem valószínű, hogy érdekel. Hacsak nem nagyon olcsó lesz, ami megint csak valószínűtlen. DE mivel tudom, hogy az én gépem 3D teljesítménye jobb (ami még mindig nem átlagos!) mint amit a PS3 tud (hiába az erős Cell, kevés lesz a GF7 meg a 256MB RAM) nem tudom elképzelni csak komoly grafikai veszteséggel. Én jó játéknak tartom, de van jobb. Amiben a Crysis sokkal jobb az a grafika. És ha pont az fog csorbát szenvedni, nem sokat ér az egész. De, hogy ezt alátámasszam: Crysis Warhead. Hogy jobban fusson a PC-ken (és ne csak a high end kategóriás) "optimalizálták" a grafikus motor. Tudni illik 1900x1200 felbontásban, very high részletesség mellett még most sem megy csak a NASA szerverén... ha beletesznek még 2 db 100k-s VGA-t ;] )
    De a lényeget: ez az un. "optimalizálás+" láthatóan azt jelenti, hogy a textúrák (pölö tereptárgyak) egy része nem jelenik meg, vagy csak akkor, ha már nagyon közel vagy hozzá. Nézel előre és látsz egy katonát, amit - először nem érted miért - de nem tudsz lelőni. Pedig látod... aztán közelebb mész pár lépést, és hopp! előugrik egy bazi nagy szikla. :((( Ez ám az optimalizálás! És az a valószinübb, hogy PS3 esetében még drasztikusabb csökkenés lesz grafika terén, mert a RSX nem fogja bírni a számítást és megjelenítést. Ne legyen igazam, mert félre értés ne essék: nem azért drukkolok. De aki ismeri a játékot az tudja miről beszélek.

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák