Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz Synthwave #54608 üzenetére

    Ugyanígy próbáltam.A vége mindig az lett,hogy lebeszéltem magam.Már nem most a ps3-nál,már jóval régebben is így volt.Sok játékot emiatt nem vettem meg,aztán jött egy-két cím ami azt mutatta,hogy kár volt kihagynom a mások véleménye/egyszerű trailer alapján.Na meg itt a ps3-nál nem szeretnék sok demo-t telepíteni/eltávolítani.Ki tudja,hogy itt is milyen cikkely fájlok maradnak a törlés után. (<---ennek az ellenkezőjéről nem lehet engem meggyőzni)
    Szóval bárhogy is csűrjük-csavarjuk a szavakat,jó ez a "filléres" store-os vásárlás azokra a játékokra amik engem picit megmozgatnak. :-))
    De igazad van,ez a ff lemezest érdemelt volna.Ez már elúszott.. :-/ A digitális verziót eladni nem tudom,így marad ez.Talán megveszem a lemezest majd 2-3e Ft-ért,hogy meglegyen a ps3 sorozat is a polcon.

    De hogy ne csak csupa off legyek,meg egyébként is meg akartam kérdezni már egy pár napja...hogyan lehet megváltoztatni azt a döntésemet a ps3-ban (nehéz lesz megfogalmaznom.. :-/),amikor megkérdezi új játéknál,hogy mentsen-e felhőbe az auto update bekapcsolásakor? Mert ugye ezt minden új játéknál -ami nem járt még a gépben/frissen telepített- megkérdezi.
    Nekem csak a gt5-6 van így bekapcsolva viszont szeretnék majd mást is.Hogyan/hol tudnám ezt megváltozatni?A mentéseknél már próbáltam,ott csak akkor abban a pillanatban lehetne másolni,de ennek a beállításnak híre-hamva sincs.

Új hozzászólás Aktív témák