Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz spacer #5108 üzenetére

    Viszont pont ezért a PS3-ban még sok pluszpotenciál rejlik, épp ezért én hosszabb életet jósolok neki, mint a Box-nak. A Crysis PS3-as portjával kapcsolatban olvastam valami olyasmit, hogy 2 vagy 3 processzormag csak az árnyékolást fogja számolni és hogy brutálisabb grafikát prognosztizálnak, mint amilyen PC-n volt a játéknak. Szóval a gyengébb GPU azért sok helyen ellensúlyozható a nagyobb számítási kapacitású, 7 magos procival.

    Az valóban nagyon felháborító, hogy a programozók kicsit lusták továbbképezni magukat PS3 programnyelvre. Különösen mérges vagyok John Carmack-ra, aki a legnagyobb szószólója volt annak, hogy az ember egy mezei PC-vel bármire képes lehet, ő lehet a világ legjobb programozója, meg hogy semmi sem lehetetlen, bla bla. Ja bakker, akkor tessék újra ölbe venni a klaviatúrát, berendelni a sört meg a pizzát és éjszakákon át gubbasztani a monitor előtt és átportolni az összes id Soft-os játékot PS3-ra, meg a következőket is PS3-ra is kiadni, nem pedig kategorikusan elzárkózni ezen konzol elől, 'szom! Ja, hogy neki ez már derogál? Akkor majd jön más, aki megcsinálja helyettük az új Wolf-ot, meg a Quake 5-öt, meg a Doom 4-et, csak más néven oszt jónapot.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák