Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Elims #48080 üzenetére

    Sata2 tökéletesen megfelel bele...sata3 nem létezett még mikor kijött a konzol....és szerintem az SS sem tud sata3at...bár kijavít majd valaki ha tévedek.

    Elims: Nyilván előfordulhat, hogy a full hd-s tv jobb képminőséggel bír, meg jobb panel-technológia lakozik benne, mivel azért ma már senki nem gyárt hd ready tv-t, így valszeg régebbi modellekkel találkozhatsz....de maga a képet amit lead a konzol semmivel sem lesz másabb, hogy egy full hd-s tvre adja le vagy egy hd ready-re, mivel a felbontásnak amit kér a konzol tökéletesen megfelel egy ready tv is...
    Későbbi időket nézve érdemes min. full hd-s tvt venni, mert akkor ha akarsz később ps4-et vagy más next gen konzolt, nem kell megint a tv-n mérgelődnöd.

    Amúgy konkrétan ez tv úgy csinálja meg, hogy pl az én Sony-m mikor bemenetet váltok kiírja a felcímkézett bemenetet és alá éppen milyen felbontásban fut...alap indításkor ez 1080p...mikor pedig indul a játék és nem 1080at vagyis full hd-t tud akkor átáll 720p-re...ergó írja is. Aztán ha visszamegy a főmenüre megint átáll 1080pre.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák