Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Goldwin #43483 üzenetére

    Totál egyet értek veled. Ami évek óta megy a CoD körül az már nevetséges.
    Mindenki ír róla mindent így script úgy script stb meg film már nem is játék stb.

    Hát istenem már most akinek tetszik, tetszik akinek nem nem. Mégis az Activison a marketing gerilla harccal elő tud húzni olyat, amit más cég nem. Most akkor ők miért nem csinálják?? Csinálják ha akarják. Nekik bejött és működik évek óta. Aki nem ilyen kaliberű játékot keres az úgy is messziről elkerüli, akinek meg tetszett annak tetszik folyamatosan a CoD 1-2-3- MW 1-2-3 Black Ops 1-2.
    Ennyi.

    Nekem ha lenne ennyi pénzem és ilyen háttér mögöttem ugyan így csinálnám. Mindent megtennék, hogy sikeres legyen a játékom, minden 2x2es felületen hirdetném, hogy vedd meg amit én készítek és ennyi. Mindenhol és mindenkinek azt mondanám ez a legjobb játék ez a jövő minden stb. Lám, működik :) Annyi millióval a zsebükben amit összeszednek vele, engem se zavarna és hülye hozzáállás ez hogy a semmire kérnek el pénzt mert sz*r játék stb.
    Ezt olyan mondja aki nem szereti a CoD-t. A másik oldalt is nézzük meg. A Sims széria mit csinál??? 5000 kieg. kb 8000Ftos árakon és kapunk 2 ruhát kb meg ilyenek. Ott is tudják használni amivel jól megszedik magukat.
    Mindenhol ez van mégis mindig a CoD van elővéve.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák