Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz perge666 #34817 üzenetére

    lol, boltba vettem újonnan,számlával... :U

    nah közbe annyi változás történt,hogy , bementem a boltba (gameshop,az eladó nagyon korrekt és segítőkész volt) és elmondtam a történetet az eladónak...persze kipróbáltuk ott helybe egy sony controller töltővel,naná hogy ott egyből beindultak a ledek....(oké,vágom hogy full le volt merülve az akku,de otthon 3 órát töltődött...), remek , kiderült hogy a joy legalább hibátlan...mondom a srácnak hogy akkor elviszem a töltőt,mert azzal legalább beindultak az elektronok,csak ez meg 6 mátyás lett volna...kártyával meg nem lehet az üzletben fizetni ,kp meg nem volt nálam annyi:((( , aszondja az eladó: " neh, itt a töltő kábel,vidd el" , mondom ezer kösssz :R , most hazajöttem. azóta is töltődik a joy....

    azt nem vágom az egészben,hogy miért nem töltődött az enyémmel,vagy csak a sony kábelt kajálja? :U ,de mindegy is mert működik :D , viszont reggeltem az uk.playstation.com/ oldalon,angol reggel,angol lakcímmel és régióval...itt be tudok lépni az oldalra ,a konzolon pedig nem...frissítettem is az fw-t,de kiírja hogy " you cannot sign in using another user's sign in ID (email adress ) :W
    a gépet használtan vettem és a belépés fülnél alapértelmezettbe az előző tulaj email címe van megjelenítve...de ezt persze kitörlöm mielőtt beírnám a sajátom..mit lehetne tenni hogy be tudjak lépni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák