Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tome.jr

    addikt

    válasz Sundesz #27533 üzenetére

    Nem, annál kicsit jobb, de nem sokkal, talán 7/10. Egész pontosan a 80%-át alap masszának megtartanám de erősen át kellene gyúrni. Ha valaki olyan pörgésre és intenzív harcokra vágyik mint ami a 2. részben volt az csalódni fog úgy mint én. Emellett még sok-sok dologban elmarad szerintem az előző résztől, de ezt nagyjából már leírtam korábban.

    [ Szerkesztve ]

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Sundesz #27533 üzenetére

    Én a 21-dik fejezetben járok most és nem igazán értek egyet a fanyalgókkal! Azt nem vitatom, hogy a történet valamelyest laposabb, mint a 2. részé volt, de rossznak egyáltalán nem mondanám, bőven-bőven túlmutat a játékok 98%-ának történetvezetésén. Szerintem a karakterek is kellően kidolgozottak, nem is értem, hogy miért várják el egyesek, hogy csak ebből a részből kellene megismernünk Nate-et, mikor ez egy folytatásos történet, a korábbi részekben megalapozott dolgokra építkezik, ezt igazolja a számtalan visszautalás is. Kissé filozofikusabbak a karakterek, gondolkodnak, konfliktus van köztük, ahogy az életben oly sokszor. Nekem pont attól hiteles a játék, hogy életszagú és a karakterek lelkivilágára is fókuszál. Akinek ez baj, az nem tudom mit vár. Szerintem aki szerette az előző két részt, azok döntő hányadának pontosan ugyanolyan élményt fog nyújtani ez is. A helyszínek és a karakterek (az ellenfelek is) briliánsan kidolgozottak, a fejezetek a scriptek-nek megfelelően tökéletesen filmszerűek, jól pörögnek. Kevés játék nyújt ilyen élményt, ilyen látványvilágot és kevés játék ilyen jól kiegyensúlyozott, ami a mászkálós-töprengős-akciódús jeleneteket illeti. Ha százalékosítani akarnám, akkor azt mondanám, hogy a tetszési indexem simán 90% fölötti, ez persze nem végleges, mivel még nem fejeztem be a játékot, de nem hinném, hogy drasztikusan 90% alá értékelném a végére.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák