Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz TazLeacher #27186 üzenetére

    Uh, nem hittem, hogy ekkora nehézséget okoz felfogni a dolgot. A Fat a Slim árának 2/3-ába kerül, de a méltányossági garancia miatt 2 évig ugyanúgy semmi gond nincs vele, mint a Slim-mel, tehát méltányossági garanciában pontosan ugyanannyit kap vele. Az alapgaranciával kevesebb csak a gép, ahogy írtam ezt magam is, de könyörgöm, árban is jóval olcsóbb. Ha meg bedöglik a Fat, akkor kell csak azt a különbözetet (illetve még annyit sem) kifizetnie, amivel a Slim többe kerülne. Ekkor megkapja a Slim-et, rá a garanciát - ami nem azonos a méltányosságival - és tudtommal a méltányossági időszak fennmaradó részét. Mi is ezzel a gond, miért is nem éri meg? Ja, ha mindenképpen teljes árat akar kidobni az ablakon, akkor tényleg nem éri meg, egyébként meg teljesen korrekt bolt szerintem. Én simán bevállalnám, ha most kéne gépet vennem, mert normális Fat-et már nehéz találni és ez egy makulátlan állapotúnak tűnő, korrekt garis hátterű gép. Ilyen állapotú gépet, ennyi garanciával nemigen kapsz. De persze lehet venni az alapanyagban is karcsúbb Slim-et, másfélszer ennyiért.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák