Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skyboi

    tag

    válasz Gebriel #2404 üzenetére

    PSP-re tv-out segítségével tudod csatlakoztatni a tévédet. Composite, S-Video és komponens kábeleket lehet kapni. Utóbbi a legdrágább, de a legjobb is. Feltéve, ha ismeri a tévéd. Azonban tudni kell, hogy a psp felbontása max. 640x480-re skálázható, így LCD-n vagy plazmán elég gyengusz kép lesz. 16:9 crt-vel tennék én is egy próbát.

    A probléma ezzel az egér dologgal az, hogy a gép nem ismer ilyen perfifériát, hogy egér. Nincs gyári hozzá. Innentől, ha megy is valamilyen eszközzel...valamilyen funkció esetleg, tuti, hogy bakter módra, hisz nincs optimalizálva rá. Nincs a játékba programozva. Joypad emberek, drága, szép mozgásérzékelős joypad. Minden játék végigtolható vele, multiban megy ugye...a többieknek is joypadje van. Azonos esélyekkel indul a buli. Emlékszem, mikor 1998ban kijött PSX-re a Dual Shock joypad. 14 ezer forint volt. Három hétig spóroltam rá kajapénzt, hogy meg tudjam venni. Nehéz volt, mint egy talicska vas, de rezgett és analóg volt. Amivel akkor nem tudtam mit kezdeni. Mára nem tudnék játékot digitálisan irányítani joypaden. Csak analóg. Az precíz. Gyakorolni kell, tehát egyet kell értsek Gebriel kollégával.

    [ Szerkesztve ]

    True story.

  • dunc

    nagyúr

    válasz Gebriel #2404 üzenetére

    x boxon nyomtam a halo-t online elöször gamepaddal,katasztrofális volt,vettem hozzá egy kütyüt amire ráment a ps2-es egér+bill és útánna faxán ment,én nem éröltetem a gamepadot mert azzal célzásra kihegyezett fps-t nem jó játszani. Ezért nem vettem meg a COD4-et mert engem az online rész érdekel,és egy online fps-nek a célzás pontosága a lényeg,gamepaddal egyszerüen szerencsétlenkedésnek tünik a dolog. Egy szó mint 100 ameddig nem tudom tolni egérrel addig a cod4 felejtös,sőt a halo3 is kimarad addig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák