Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Fundey #16909 üzenetére

    A GTA miatt én pont nem PS3-ra váltanék, már a GTA4 is a legrosszabbul a PS3-on futott a három platform közül, az egyik legrosszabb minőségben futó PS3-as cím.

    Szerintem 500 eFt-ból 2-3 csúcsgépet is össze lehet rakni, úgyhogy nagyon erős túlzásnak érezném, ha ennyit költenél egy konfigra, amely ráadásul iszonyat gyorsan elértéktelenedik. A PS3-mat lazán lenyomó gamer konfig már 100 eFt-ból simán kijön, sőt, kevesebből is. Lehet, hogy a PS3-at megúszod 65 eFt-ból, azonban itt a játékok jóval többe vannak, mint adott esetben PC-n. Persze lehet cserélgetni, de akkor gyűjteményt nem tudsz képezni. A kontroller sem jön be mindenkinek, nem árt előtte kipróbálnod, hogy hogyan viszonyulsz hozzá. Szóval ha hozzászoktál a PC-s grafikai színvonalhoz, minőséghez, és ahogy írtad, ragaszkodsz is ahhoz, akkor szerintem gondold át még egyszer a váltást!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • moltam88

    tag

    válasz Fundey #16909 üzenetére

    Felejtsd el a PC-s világot, a konzol teljesen más. Én is nagy PC-s voltam, soha el nem tudtam képzelni hogy konzolt vegyek, de 2 hónappal ezelőtt megvettem a PS3-at, és soha nem voltam még elégedett semmivel, amire ennyi pénzt költöttem. Számomra egyszerűen fantasztikus dolog a PS3, kezdésnek a PS3 exkluzív játékokkal kezdem, és mondanom se kell nálam mindent vernek az utóbbi évek PC-s felhozatalából, soha ennyire nem élveztem még a játékot, mint most. Tudom, kicsit túlzásokba estem, de számomra tényleg szinte ég és föld a különbség, az utóbbi időben PC-n már csak kipróbálgattam a nagyobb nevű gameket, de semmibe se mélyedtem bele... Itt nem kell figyelned a grafikai beállításokra, nem lényeg hány fps-ed van (persze amíg nincs valami szarul megírva, és nem szaggat), egyszerűen tudsz telepíteni mindent, nem kell driverekkel vacakolni stb, szóval teljesen más. PC-n csomó FPS-el játszottam, és főleg ezek miatt féltem a konzoltól, de nem is hiányoznak ezek, mert a többi játék is van annyira jó, és most egyáltalán nem hiányzik semmilyen FPS, sőt egy ideig nem is fogok most konzolon hasonló gamekkel játszani.

    Más téma: most olvastam IGN-en, hogy jön PSN-re az egyik legjobb XBLA game, a Castle Crushers: [link] . Nekem ez is kötelező vétel, haver xbox-án mennyire imádtuk tolni ezt a gamet :)) Ajánlom mindenkinek :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák