Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edgeri

    senior tag

    válasz szasanyi #14045 üzenetére

    Nekem a 2. FPS játékom volt PS3-ra a Killzone2 (Resistance után), és nekem nem tűnt akkor sem (és most sem) annyira katasztrófálisnak a kezelés. Szerintem minden játékot szokni kell, és egy bizonyos idő után rá lehet állni automatikusan (ehhez nálam az kell, hogy jó ideig csak egy FPS-sel játszak, hogy csak egy játékra álljon rá a kezem).

    A multihoz már sokkal több gyakorlás kell, emlékszem mennyire kiégtem, amikor először játszottam (már örültem, hogy ha 1 ellent lelövök...), de sok-sok online óra eltelt azóta, és mára már mindig a csapatom top 5-jében vagyok (sokat számít a pályaismeret is), és már több klánba is hívtak számomra ismeretlen online játékosok 1-1 menet után (végül csatlakoztam is egyhez).
    Szóval a Killzone2 egy nagyon jó játék szerintem, nem kell leírni, mindenkinek ajánlom, nálam eddig ez az etalon FPS játék PS3-ra. Persze, ha valakinek már ráállt a keze más FPS-re, akkor lehet, hogy nehezebb átszokni...

    Mostanában elég sokat játszom a BF2 demoval, és az az érzésem, hogy egy új szerelem van kialakulóban, ami ledöntheti nálam a Killzone2 egyeduralmát :U

    Üdv, Edgeri

  • BaliJack

    aktív tag

    válasz szasanyi #14045 üzenetére

    Hát, hogy őszinte legyek, PC-n sem voltam kiemelkedő online játékos, amolyan középszintű. Ha a stílusomat akarnám leírni, akkor a kamikaze szó jut eszembe :D. MOH:AA-s időben mindig én mentem előre, bele a sűrűbe, így sűrűn néztem az eget :D.
    Az irányítással ott sem, meg itt sem sincsen nagy gondom, tény, hogy ha többet tudnék gyakorolni, akkor biztosan jobban menne :). De akkor sem érdekelt, meg most sem érdekel annyira a dolog, hogy olyan szinten mélyedjek el benne, hogy sokszor a lista élén legyek :).
    Az viszont biztos, hogy ha sűrűn találom magam a respawn képernyőn, akkor taktikát váltok. Ilyenkor megfontoltabban nyomulok, és így legtöbbször ritkábban halálozok el.

    Szerintem, neked is valami ilyesmit kéne tenned és akkor biztosan jobb lesz az élmény :).

    Szerk.: Killzone 2-őt próbáltad már online? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák