Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz olbaidhun #13900 üzenetére

    Hát, most csöppet mellényúltál. Anno ugyanis én magam is kísérleteztem mod készítéssel a Doom 3 alá is, eléggé ismerem a motort. 20 éve követed a játékpiacot? Nagy kunszt, én meg már C64-en is programoztam, na és akkor mi van?

    Tisztában vagyok vele, hogy kicsoda Carmack az FPS bizniszben, lehet egy pöppet többet is tudok a Tech motorokról, mint Te. De mondjuk a Havok engine-nel felvértezett Source motort toldozott szarnak nevezni az optimalizálatlanságáról méltan hírhedtté vált Doom 3 (ami egyébként tényleg kiváló játék) mellett erős elfogultságra vall.

    Egy konzolnál ilyet mondani, hogy nem számít a GPU, megintcsak erős tudatlanságra vall.

    Az, hogy most 40 eFt-ért veszel egy használt konzolt, miért is mérvadó? Csak győzzél játszani a sok Carmack féle idSoft-os játékkal! Lássuk csak: most így hirtelen a Store-ról 4$-ért letölthető, '92-es Wolf 3d jut eszembe. De Carmack ugye nem szarja le ezt a konzolt? Rég megvettem volna a Q4-et, D3-at, ha lenne. Meg ha majd kijön a Rage, akkor azért nézd meg mit fog tudni PC-n és mit a PS3-on és majd akkor dicsőítsd a drága Sony-t!

    Semmi mást nem fűznék ehhez a témához, max. annyit, hogy úgy nyilatkozol a konzolról, hogy nem is rendelkezel vele és nem látod nap mint nap a korlátait. Majd megtapasztalod magad is.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák