Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz SÜN! #12738 üzenetére

    Nekem az ikertesója van, 2494HM, ez tudja a full HD, 1080p felbontást, ami 1920x1080. De a HS is viszi ezt a felbontást, csak pár funkcióban és képátlóban is gyengébb.

    Én játszottam már PSen meg PCn is gamepaddal, de a gombákat nem bírom finoman kezelni a hüvelykujjaimmal. PCn nem is gamepaddal FPSezek, de PSen nem volt más lehetőségem és órák után is úgy nézhettem ki egy külső szemlélőnek a játékban, mint aki részeg.
    Az invert nézéssel opcióval is mindig összegabalyodok...Ha felfele akarok nézni akkor nem tudom, hogy egeresen előre vagy joystickosan hátra mozdítsam a gombát :F Bár ezt pár óra gyakorlással egész elfogadható szintre sikerült hozni, az egyik fajta gondolkodás maradhat csak, csak arra gondolhatok :D

    FragFx vs XFPS témában én az utóbbira voksolnék. FragFx-ben az egér elég gagyi és nekem is kicsi lenne, mint a cikk írójának, bár a sixaxis jó pont. Az XFPS átalakító meg univerzálisabbnak tűnik, meg nem kell még egy egér a házba :)

    XFPS Rateup adapter lehet szerezni nálunk? Az XCM oldalán van olyan promocio hogy egy Cross battle adaptert is adnak hozzá. Ami pl jó lenne ha a kényelmesebb xbox hasonmás chillstream gamepadom akarnám használni PSsel.

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák