Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz bwoay #9609 üzenetére

    Én a full-ot próbáltam, szerintem nagyon jó, az autók kezelhetősége szerintem kiváló (árkádhoz pont ilyen való, de néha kraftosabbnak éreztem annál is), kellően sodródnak, törnek, néha rendesen gépészkedni kell, ezen felül pedig nagyon precízen testre is szabható, assist-ok kikapcsolhatók, holtzónák konfigurálhatók, szóval minden ilyet cáfolnom kell, hogy ócska lenne. Grafikailag a GT5 sem lesz szebb, hangjait tekintve nagyon rendben van, bumper-cam-en pedig olyan sebességérzet van, hogy csak na. Szerintem árkádok között igenis nagyon jó, pedig én a Dirt-re mondtam legutóbb ilyet, hogy nagyon jó. Csak tudatosan negatív hype alakult már ki a sorozat körül és az emberek nem tudnak elvonatkoztatni. Ha nem NFS néven jött volna ki, sokkal pozitívabb lenne a fogadtatása. Egyébként aki már játszott a full-lal, az egész más véleményen van, mint a fikázók. A Burnout nekem például nagyon hamar unalmassá vált, a Flatout meg inkább a vicces, szórakoztató kategória nálam, de semmiképp sem az etalon árkád autóverseny tekintetében.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák