Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz szasanyi #8855 üzenetére

    Hát, én továbbra is azt mondom, hogy ott valami nagyon el volt cseszve, még azt sem tartom kizártnak, hogy szánt szándékkal. Meg azért ne egy üzletben látottak alapján próbálj pálcát törni egyik vagy másik technológia fölött. Én úgy 4 éve olvasok a témában, szaklapokat, külföldi és hazai fórumokat, magam is több száz készüléket megnéztem mindkét oldalról mielőtt meghoztam a döntést az egyik technológia mellett. Szóval nem ma kezdtem LCD-vel/plazmával foglalkozni, nekem is van mindkettő és habár nem ez a szakmám, de ki merem jelenteni magamról, hogy otthon vagyok a témában, tudom mi a különbség egy VHS/DVD/Blu-Ray képe között, de még az 1080p-s, 10 GB körüli mkv-t is megkülönböztetem vakteszten a teljesen tömörítetlen Blu-Ray-től. Ha gondolod, eljöhetsz és személyesen demonstrálom neked, hogy mit tud a Pana plazmám, analóg TV-adással, DVB-T-vel, DVD-vel, Blu-Ray-jel, PS3-mal. Garantálom neked, hogy többet LCD-re sem akarsz majd nézni. De mindenek előtt olvasgass kicsit a plazma topicban, olvasd el az új plazmatulajok véleményét és meglátásait.

    Ja, és legfőképp ne kapkodd el a döntést! De ezek után nagyon kíváncsivá tettél, hogy hol van az az üzlet, ahol ilyen gyér minőségű plazmákat találtál, mert én ilyet még nem láttam, bár az általános tapasztalat, hogy a nagy multi ezerfelé osztott forrást dugnak a TV-k seggébe (amely források gyakran analógok és helyből nagyon gány minőségűek). Javaslom keress fel egy Panasonic bemutatótermet ahhoz, hogy egy kissé objektívebb képet kapj!

    ui.: LG-t elvből nem vennék (még LCD-ből sem), az egyik legnagyobb számban meghibásodó termékekkel rendelkező gyártó.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák