Új hozzászólás Aktív témák

  • Tdizsolt

    senior tag

    Sziasztok!

    Bocs,hogy nem a Gta5 topkba írok,de az sajna halott.

    Egy olyan sajnálatos dolog történt velem(és a fiammal) a napokban,ami erősen megkérdőjelezi a további játszást ezzel a gémmel...

    A téma a következő:

    Játék közben egy szerveren voltam a fiammal. Belénk botlott egy gyökér,kóstolgatott minket,majd azt vettem észre,hogy hiába támadunk vissza,nem hajlandó lemenni az élete. Ráírtam,hogy jelentem,hiszen csaló. Erre egyszer csak (ilyet még nem is láttam) a szintemet elkezdte óriási iramban lehúzni. Bármit csináltam,csak fogyott az RP-m,mint annak a rendje. Sikerült engem 168-as szintről 1-esre visszahúznia,a fiamat is,illetve még vagy 5 playert a térképről.
    A legtöbb csalásnál "csak" folyamatos felrobbanás,életfogyás és égés keserítette meg az életünket ilyenkor,de egy "find a new session" megoldotta a gondot...most nem... :(

    Írtam a supportnak,de még nem kaptam választ. Őszintén szólva nem sok jóra számítok,bár telóval nyomtam egy screen shot-ot,amint elfogyott a mintegy 73millió RP-m... :O :O

    Botrány,hogy a Sony ennyire nem figyel már a prevgen konzolokra.
    Minden egyes belépésnél kb. a játékosok fele csaló,és nagyon kevés a "kedves" csaló.Íly módon megkeserítik az átlag juzer életét,és elveszik a játéktól(jelen esetben az élettől is) az ember kedvét.

    Lehet váltani kéne,de szerintem csak idő kérdése ,hogy nextgen-en is elszaporodjanak "ezek"... :o

    Psn ID: Tdizsolt

Új hozzászólás Aktív témák