Új hozzászólás Aktív témák

  • HuMarc

    addikt

    válasz Elims #54915 üzenetére

    Last of Us: Elvileg haxolt PS3-ra fel lehet tolni valami nem hivatalos magyar fordítást, de részleteket nem tudok, mivel van német felirat + szinkron, ami nekem untig elég (meg ugye a haxolás szükségessége miatt eleve utána se néztem) :) Mondjuk most egy időre hanyagolom a Last of Us-t. Mondjuk amíg be nem töltöm a korhatárbesorolásban megjelölt életkort :DDD

    Más#1: Lehet, nekem is le kéne ugranom a Tesco-ba? Vagy már elkéstem? Ha valaki szegedi, mondja a tapasztalatokat, hogy elfogytak-e már a jó játékok :D

    Más#2: Nézz utána, mi az a Fat Princess, töltsd le a demóját. Én még PSP-n toltam, baromi élvezetes :D Tulajdonképpen egy MOBA, csak nem a mostanában divatos, komoly hangvételű, fasntasy-témájú, kicsit darkos fajta, hanem könnyedebb jóval :D

    Más#3: Kipróbáltam a Journey demóját. Hát, menő, főleg, hogy itt találkoztam először olyannal, ami kihasználja a Sixaxis-t, (bár mintha a Last of Us-ban is lett volna valami, amihez dönteni kellett a kontrollert, de nem tudom, hogy az mire volt jó). Amúgy menő játéknak tűnik, majd egyszer beszerzem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák