Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz muveszur #5342 üzenetére

    Szia!

    Persze, a feliratkezelés az XMB alól problémás, nem a Linux alól. Nem vonom kétségbe, hogy Linux-szal használható a PS3, de hozzáteszem, hogy én magam PC-n is viszolygok picit a Linux-tól. Számtalan variánsát próbáltam már, de egyik sem tudott igazán meggyőzni, és idővel mindegyiktől megszabadultam. Valahol úgyis kompromisszumot vállalsz, ha Linux-ot használsz, szóval nekem az asztali PC sem teljes értékű, ha Linux az oprendszer, nem még a PS3. Tuti lesz olyan szoftver, aminek nincs Linux-os megfelelője és mégis szükséged lesz rá. Jó, most az itt nem szempont, hogy játék nem fut Linux alatt, mert ugyebár akkor az XMB-ből bootolod be a PS3-at és már megy is a játék, de tuti lesz olyan, ahol vered a fejed a falba, mert PC-n két klikk és megoldod, Linux alatt meg nem. Ezen felül számomra továbbra sem teljesértékű gép az, amivel nem tudok lemezre archiválni. Tudom: pendrive, PC-be be és írsz. Igen, de akkor már megint oda jutunk, hogy csak kell a PC.

    Szóval Linux ide vagy oda, én nem szöszölök vele. Kell a PC is, ezt be kell látni.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák