Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz ako127 #5248 üzenetére

    Én a saját PS3 konzolomat a Multiformat üzletből rendeltem, de nem volt garanciális problémám (szerencsére) így ilyen irányú tapasztalatom nincs. Nem voltam megelégedve a szállítás körülményeivel, mert az internetes rendelés után szinte azonnal küldték, ami azért volt probléma mert erről sehogyan sem értesítettek. Pedig e-mail cím, telefonszámok meg minden meg volt adva. És ugye még (!) vagyunk páran, akik nap közben dolgoznaka munkahelyükön. :U Számlát nem küldtek csak utólag, amikor telefonon reklamáltam, hogy semmilyen papírt sem kaptam... még azt sem tudom bizonyítani (szükség esetén, pölö garos problémánál), hogy tőlük vettem a cuccot. Na, így aztán utólag kiküldték. Cserébe jóval olcsóbb volt mint bárhol a közelemben, az akkori áron. DE csak 1 év gar volt, és az is külföldre szólt, amit szükség esetén CSAK rajtuk keresztül lehetett volna érvényesíteni. Szóval tudj meg minden infót mietőtt rendelsz/vásárolsz tőlük. Mivel nagyon bevált a konzolom, és -30k volt a helyi árakhoz képest, ezért összességében én nem bántam meg. Rendeltem tőlük új HS gamet is, ami akcós áron 7k volt, és a rendelés után két nappal ott is volt. Szóval a gyorsaságra náluk biztosan nem lehet panasz! :K

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák