Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Tegla80 #51936 üzenetére

    mert még időeltolódós játékeltolódós univerzumok közti eltéréses várakozásos időnk van.... kb estére sztem fent lesz... amúgy én ráérek vele, mert költöztem és az új netemet nem bírja a routerem :) nem gigabites a drága és nem megy 100 fölé... hogy rohadna el :) vegyek egy másik routert mikor ennek sincs semmi baja..francba a gyors netbe :D :D

    amúgy teljesen jó napom volt 3 napja... költözés...rumli...pakolás...asztal áthelyezés...végig óvva a joyokat minden...erre elakadt a lába az asztalnak és megrántotta a kezemben az asztalt... bútorlap stb lakk... mert attól jobban csúszik rajta a joy :D egyiket elcsíptem a szélén a másik kb mellkas magasságból a parkettára... mikor leért bennem is összetört valami sztem :DD még nem tudtam megnézni...remélem nem lett baja mert kívülről semmi baja...kérdés a két oldalt lévő motort mennyire sikerült kiszakítanom vagy tönkretennem benne...

    amúgy valakinek volt tapasztalata ledobás vs egyéb ügyben?? hogy bírják??? életemben most először esett le...verem magam érte hogy ennyire balf*** voltam...

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák