Új hozzászólás Aktív témák

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Edgeri #33730 üzenetére

    Na akkor már elmesélem az egész történetet, hamár úgyis ennyit pötyögtem. Szóval alapvetően mindigis akartam konzolt, de anyáméktól sose kaptam.:D Tavaly viszont hosszas nézegetés, specifikációk és játékok grafikájának áttekintése és összehasonlítása után vettem Xbox Classicot. Szent meggyőződésem még most is, hogy az Xbox Classic játékok grafikája szebb, mint a PS2-eseké. Csak a nagy bökkenő, hogy a legfiatalabb Xbox Classic gépek is már 7 évesek. El vannak használódva. Szóval 5 gép és csomó pénz beleölése után úgy döntöttem, hogy befejezem az Xbox Classiccal. Jött az ötlet, hogy új konzol kéne, de mi legyen? Úgy voltam vele, hogy legyen új gép, kézenfekvőnek tűnt a jelen generációból választani. Ezen a ponton szembesültem azzal, hogy jó jó, de hogy fogok játszani régi kedvenceimmel (GTA-k, Mafia, Doom 3, Underground 1-2, stb.)? Ezért kezdtem el nézegetni, hogy a mostani gépek hogyan játszák le az előző generációs játékokat. Xbox360-nál ugye adott a kompatibilitási lista, PS3-nál meg én eddig abban a hitben éltem, hogy az etalon és egyetlen és utánozhatatlan 60gb-os mindent lejátszik. De a youtubeos videók és a ti tapasztalataitok alapján a helyzet elég rossz. Így maradt az, hogy veszek egy új PS2-est (ti is ezt javasoltátok), és mellé én rendeltem Xbox360-at. Azt már korábban írtam, hogy végül azért a 360 lett, mert erre jelennek meg igazából azok a címek amik érdekelnek és még a grafikájuk is szebb. De szeretem nagyon a Sony konzoljait is.:) A PS2-t is imádni fogom.:) Volt anno PSP-m, a szivem csücske volt.:D Ha nem számítana a pénz, vennék PS3-at is.:) No, "tömören" ennyi lenne.:)

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Új hozzászólás Aktív témák