Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz supercow #32414 üzenetére

    Arra számíts, hogy ahhoz, hogy képminőséget tekintve olyan LCD-t kapj, ami akár csak egy belépő plazma képével felér, eléggé a zsebedbe kell nyúlni. Az LG plazmák sajnos elég gyatrák egyébként tükröződésgátló bevonatot tekintve (is), így mondhatni tényleg rossz választás volt. 3D ismét nem egyszerű kérdés, mert a belépő LCD-k eléggé crosstalk-osak 3D-ben, a belépő plazmával ilyen szinten is jobban jársz. Ezen felül játékra olyan tekintetben is alkalmasabb a plazma, hogy sokkal kisebb input-lagja van, mint a legtöbb LCD-nek. Egyetlen dologra kell odafigyelni, hogy ne legyen hosszú órákon keresztül tartós képelem a panel ugyanazon pontján. Egyébként ha a PS3-as 3D-játékok miatt gondolkozol, akkor szerintem annyira nem nagy létszükséglet a 3D, mert nem rosszak ugyan, de ha nagy anyagi többletet okozna, akkor szerintem fölösleges beleinvesztálni a jelenlegi 3D-be.

    Amúgy a Panasonic 42ST30-as plazmája már tükröződésgátló bevonattal is el van látva és árban is korrekt, tekintve, hogy kifutó modell. Az idei modellek nagyon brutálisak lesznek az eddigi tesztek alapján, így én mondjuk arra biztatnálak, hogy várj a cserével ha belefér az idődbe, mert egy fél év múlva 5 év garanciával korrekt áron nagyon durva képességekkel felvértezett TV-t tudsz majd venni, akár a Pana ST50, akár a Pana GT50 személyében. Addigra az áruk is jócskán mérséklődni fog, tekintve, hogy a napokban debütáltak ezek a TV-k.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák