Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Def26 #30746 üzenetére

    Ott van pl. az Asus féle tablet vonal, pl. Transformer Prime, amihez nagyon jó minőségű, dokkolható fizikai billentyűzetet is kapsz, de egyébként a tabletek döntő hányada irányítható USB-s eszközről (csomó univerzális tablet billentyűzet kapható, a hozzájuk tartozó cipzáros tokkal, aminek a tetejébe a tabletet, az aljába a billentyűt rakod, kvázi úgy néz ki, mint egy laptop), szóval az irányítás megoldott. Nagyon sok jó játékot próbáltam már ki Android-on és iOS-en egyaránt, szerintem abszolút nagy potenciál van benne és ezt a fejlesztők is érzik. Ugyanakkor számomra egyre inkább vonzóbb az a paletta, amit pl. az Android kínál játékok terén. Nem annyira akció-orientáltak a játékok (bár az is van dögivel), ellenben nagyon sok gondolkodtató és nagyon kreatív játék készül, pazar grafikával. Ez egy 10"-os tableten álomszép, sokkal nagyobb élmény, mint egy handheld konzol. Szerintem. Ezen túlmenően kompromisszum nélkül netezhetsz a tableten (akár WiFi, akár 3G), számos egyéb funkciót tud, amit egy PC is, üzemidőben is vastagon jobb (az említett Prime akár 9 órát is elmegy egy töltéssel). Persze, a jobbak árban akár duplájába is kerülnek, mint a Vita, de szerintem többel nyújtanak többet annál, mint amennyivel magasabb az áruk.

    Herczi: Amennyire mostoha helyzetben vannak a fejlődő országok a Sony kegykosarában, semmin sem lepődnék meg. Meglátjuk, mi lesz. Mindenesetre sokkal előbb vennék felsőbb kategóriás tabletet drágábban, mint Vita-t. De még belépő kategóriást is.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák