Új hozzászólás Aktív témák

  • Qbász

    aktív tag

    Na a tv plusz bolt témához nekem is van egy sztorim. Beballagtunk a helyi Euronicsbe lecsekkolni a tv-ket csak kíváncsiságból. Oda értünk a drága tv részleghez és ott láttam a következő esetet. 4 db tévén futott ugyan az a blu ray hogy össze lehessen hasonítani. Persze nem ment úgy kellett bekapcsoltatni. Na ekkor jött az arcon csapás. A 4 tv a következő volt. Egy 830-as sharp 810-es egy nem tudom milyen Philips és egy G20 panasonic. Örült a fejem hogy végre megnézhetem a g20 plazmát mivel sok jót hallottam róla meg plazmából eddig csak a v20-as plazmát néztem meg tüzetesebben de annak valamiért nem tetszett a képe(lehet kalibrálni kellet volna azt is). A lényeg az hogy a kedves eladó urak olyan szinten manipulálni akarják a vásárlókat hogy az valami embertelen. A G20 feketéje tej szürke volt. A 810-es Sharpot dinamikus színekre állították ami kb. semmire nem jó. A Philipsnek nem is láttad a képét, egyedül a legdrágább a 830-as Sharpon volt szép a kép. Gondoltam ezt így nem hagyhatom, neki álltam átrakni a tv-ket egységesen a gyári film módba, de az első tv után már csúnyán néztek rám majd le akartak támadni, inkább otthagytam őket a csudába. Ilyen pofátlansággal még a saturnban sem találkoztam. Lehet azért mert ott a tv részleg egy része agyilag zokni. Arra sem tudta a választ az egyik kis csávó hogy mi a különbség a 810-es és a 820-as Sharp között. Elkezdte magyarázni nekem hogy a nevében a 40 az a mérete meg egyéb ilyen sületlenségek. Végül azért csak találtunk egy értelmes eladót. Hogy legyen benne PS3-is. Az enyémet mikor átnéztük a dobozát a boltban hogy minden benne legyen, le ejtette a sügér eladó a kontrollerem. Nembaj legalább kaptam árkedvezményt plusz egy hét múlva egy új kontrollert. :D

    Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

Új hozzászólás Aktív témák