Új hozzászólás Aktív témák

  • Sundesz

    őstag

    válasz bcrics #28900 üzenetére

    Nekem volt PSP-1000, 2000 és 3000 is. Jelenleg 3 van a piacon még: A PSP-3000, a PSP Street és a PSP Go.

    A PSP 3000 (~38e Ft):
    Ez egy fullos PSP fényes felülettel, UMD meghajtóval, WiFi-vel, sztereó hangszoróval és mikrofonnal (Skype), illetve videó kimenettel (TV-re lehet kötni). Szebb kijelzője van (több szín, alacsonyabb válaszidő), mint a régebbi modelleknek, viszont mozgás közben "csíkozódik", olyan mintha interlaced videót néznél. Amúgy nem zavaró, ha nem direkt figyeli az ember. Memória bővíthető MS Stick Pro Duo kártyával.

    PSP Street (~26e Ft):
    Ez egy új, bútított kiadás olcsóbb áron. Hasonlít a 3000-es PSP-re, csak: matt felület, nincs WiFi és mikrofon, csak monó hangszorója van (fülesen nyílván stereo). UMD meghajtó van benne. Memória bővíthető MS Stick Pro Duo kártyával.
    Szerk: nincs fényerő szabályzó gomb, nincs videókimenet.

    PSP Go (~36e Ft):
    A legkisebb PSP, szétcsúsztatható kialakításban. Ennek kisebb a kijelzője (nem a felbontása), mint az előző kettőnek, de mindent tud, amit a PSP 3000, KIVÉVE az UMD meghajtót. A kijelzője sem "csíkozódik". A PSN Store-ból lehet letölteni rá játékokat, 16 GB belső memóriája van, 1 játék kb 1,5 GB átlagosan. De lehet még bővíteni a memóriát.

    Buherálni talán a Go-t és a 3000-est lehet, a Street-et nem tudom.

    Ha lenne 70e Ft-od is egy gépre, akkor én Vita-t vennék. De a PSP is jó gép, rengeteg játék van rá most már.

    [ Szerkesztve ]

    Hörcsög Powa'

Új hozzászólás Aktív témák