Új hozzászólás Aktív témák

  • mrhitoshi

    veterán

    Üdv!
    PS3 vételére szántam el magam. (egyszerűen meguntam PC-n a bénázást. :DDD ) Lenne itt pár kérdésem felétek, igaz nem ez lesz az első konzolom, de egy jó ideje már nem használtam se PS2-t se semmi konzol szerű dolgot, így kicsit tudatlanul állok most a dolgokhoz.
    Szóval első és legfontosabb kérdésem az lenne, hogy szerintetek meddig fog még "élni" a PS3, szóval következő generáció mikorra várható ? ez csak azért fontos számomra, mert nem akarok legalább 2 éven belül semmilyen új gépet venni, szóval elsősorban itt az időt állóságról lenne szó, gondolom megértitek miért is ez a legfontosabb kérdésem. :)
    Akkor az is kérdéses még, hogy egyáltalán megéri csomagban megvenni a gépet ?
    Esetleg érdemes Move Starter kit-el megvenni ?
    Ja igen van itt valaki aki használ Move-t, esetleg egy röpke vélemény róla ?
    Ami még ködös nekem, hogy milyen exkluzív játékok vannak PS3-ra, a GT5-t és LittlebigPlanet-t kivéve, és mit gondoltok, mely játékokat érdemes első körben megvenni ?
    Körülbelül ezek lennének a kérdéseim elsősorban. Elnézést, ha kicsit hosszú lenne, és nem igazán kapcsolódik a topicba. :B

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák