Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz f27 #22718 üzenetére

    na innen látszik mennyire is értesz a boxokhoz, remélem a szerelésükhöz jobban értesz, meg ha ennyire értesz hozzájuk, miért nem láttalak 1x sem a box topikban :U ps3-hoz lehet értesz azt nem tudom, de hogy boxhoz közöd nincs, az 100% ;]

    nekem most van a 7. boxom, egy döglött meg, még az első xenon-os szériából, a többi máig megy a haveroknál, ismerősöknél :K már a falcon v2 sem döglött meg, talán 100-ból 1x. az új jasperek meg még ennyire sem. a slim az szar lett, azt nem vennék én sem :N
    gari ugrik? miért is? matrica le (vannak rá trükkök hogy lehet sérülés nélkül leszedni), szépen eltesz. ha gond van vissza a gyári firmware (kemény 5 perces művelet, persze ha megvan a gyári, ha nem lett lementve akkor szopás), vissza a matrica és mehet gariba, 40-50 gépet gariztattam így le gond nélkül :P

    persze a régi boxoknál nagy volt a halálozás ez igaz, de azok már jó eséllyek használtan sem kaphatók, mert mind kihalt :DDD

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák