Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    válasz anulu #21515 üzenetére

    Ha kijön az új serial számozós firmware akkor a régi játékokhoz is követelni fogja a seria számot? Ezt hogyan oldja meg a Sanyi? Mindenkinek aki az eredeti játékkal(számlával,blokkal) rendelkezik annak emailezik egy serialt vagy ezt hogyan gondolták? Mellesleg szerintem előszőr beindul a banhullám ez lezajlik kb. egy szűk perc alatt, aztán majd jönnek a hírek, hogy a Sony bannolt és büszkén verik majad a mellüket, hogy hány tízezer-százezer gépet tiltottak ki PSN-ről, tudjátok úgy ahogy Blizzard szokta a Battlenetről. Mellesleg az sincs biztonságban szerintem aki a bannolás alatt nem online, mivel a PS3 naplóz és ezt folyamatosan küldözgeti a Nagy Testvérnek és amint bekapcsolod a géped báj-báj PSN. Na ez a legrosszabb eset ami történhet, remélem én is, hogy csak annyi lesz, hogy akinek warezos a gépe az nem multizhat. Én várom a fejleményeket mielőtt kikacsintanék a sötét oldalra :D és másnak is ezt javaslom! Túl sok az eredeti gamém amiket egyelőre nem merek kockáztatni!

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák