Új hozzászólás Aktív témák

  • Edgeri

    senior tag

    Szerintem továbbra is kár azon vitázni, hogy PC vs. konzol. Főleg mikor szubjektív vélemények (pl. fotelből játszom) vannak objektív állításokkal (pl. hardver összehasonlítása) szembe állítva. Szvsz mindenkinek meg volt rá az oka, hogy megvegye, vagy továbbadja. A poén az, hogy ez a téma átlagosan két hetente előjön és senki nem unja meg. Talán ez betudható a téli uborkaszezonnak is :DDD

    Én személy szerint szeretek leülni a "lapostv" elé, a kifejezetten PS3-hoz vett fotelembe :DDD és 5.1-es hangzásban játszani a Battlefield 2 multival, vagy a Dead Space-szel, mert nekem ez nagy élményt ad és úgy repkednek el a 3-4 órák játékidőre, mint a legszebb C64-es, vagy a korai PC-s időszakomban.
    Hogy ezt meg tudnám csinálni egy PC-vel is? Kit érdekel, én direkt erre vettem a PS3-at, mert azt akartam, nem pedig gamer PC-t.

    Számomra továbbra is kielégítő jópár játék színvonala (a sok fos közt azért találni még ilyet), és még mindig örülök, hogy nálam van a célhardver, amihez a programozóknak kell igazodniuk és nem pedig fordítva. Mindezt írom úgy, hogy én is sok mindenben csalódtam (médialejátszó funkciók, szegényes funkcionalitások, hulladék böngésző), de továbbra is PS3-at vennék nem pedig mást. UFF én is beszéltem :K

    Üdv, Edgeri

Új hozzászólás Aktív témák