Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Gebriel #1903 üzenetére

    Nem nagyon akarom bővíteni, de a lényeg: aki játékok adás-vételével foglalkozik, az legtöbbször (pofátlanul) olcsón akarja megvenni, és drágán (esetenként a bolti ár fölött) eladni.
    Egy példa: vadi új PS2 game (fiam kapta, de nem tetszik neki) csere gondolatával bementem egy ilyen "jó emberhez", aki mondá: az új ára 30%-áért beszámítja abba amit elviszek. Megjegyzem üzletben, új Platinum kiadás került az adott (kiválasztásra szánt) játék 3.990 HUF-ba, míg nála ugyanennyi volt - használtan. Másik példa: jatekaim.hu-n írtam egy ilyen biznisz gyereknek, aki 5k-ért hírdeti a fóliás GoW Platinum kiadását, hogy az üzletben (ÁFA-s számlával ugye, és postaköltség nélkül) 3.990 HUF. :Y
    Ezek után szted miért van bennem előítélet a biznisz-gamerekkel?

    Skynet258: kis túlzással (vagy nem is :U ) de nagyjából hasonlóra. DE ez is üzlet, ám legyen. Élelmeseké a világ! Csak tegye tisztességesen, és ne nézzen hülyének (palinak) senkit. Sajnos sokaknál bejön (fital, tapasztalatlan, pénz nem számít mert apukának sok van, stb.), viszont ez az én értelmezésem szerint akkor is átverés, ami ugye elég messze van a korrekt üzlettől. :P

    [ Szerkesztve ]

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák