Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz DM-Fan #16954 üzenetére

    De jön Maffia2 ami túltesz rajta minden tekintetben. Üröm az örömben hogy mindkét konzolon szar. :) (x360 demo alapján nálunk sem rózsás a helyzet, nálunk határeset, én mivel érzékeny vagyok rá látom amikor pl. csak 24 fps-el megy)

    Benéztem ide hozzátok, látom itt is kicsit elment a kedv mostanában, ti is nehezen nyelitek le hogy a pc elhúz a konzoltól. Most még látványban ez nem is látszódik igazán, csak a sebességben. Én pont a maffia2 alapján pörögtem be, én nem bánnám ha csúnyább lenne, 4-5 éves gépekről van szó basszus, de akkor menjen fix 40 fps-el mondjuk. Ennyi. De akkor titeket is csak szívatnak a kedves fejlesztők. A mozgásérzékelés marhasággal meg kitolják az életkorukat a konzoloknak, jönne pár komolyabb cím pc-re én asszem visszaváltanék. 100k-ból össze lehet hozni olyat amin minden elmegy, joy van hozzá, tv-re kikötni nem gond, játékok olcsóbbak...lennének, csak hiányzik az a pár cím/év ami konzolon viszont megvan. De pl. mass effect2 magyar felirattal...2 rongy. Basszus. Nálunk most mennyi, illetve nálatok mennyi lesz? :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák