Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz sonykor #14195 üzenetére

    Ilyen esetben nem igazán tudsz mit tenni, tekintve, hogy a felbontást nem tudod lejjebb venni és a grafikai/renderelési beállításokra sincs sok ráhatásod. El kell fogadnod olyannak, amilyen. Érezhetően kevés pl. a PS3 a GTA4-hez, itt-ott a F.E.A.R. 2-höz, itt-ott a Bioshock 2-höz, de tapasztaltam már lassulásokat más címeknél is, különösen akkor, ha egy tényleg akciódús részhez érsz, ahol mondjuk elég sokminden mozog már. Különösen úgy szembeötlő dolog ez, ha ugyanazt a játékot próbáltad előtte PC-n, nagyobb felbontásban jobban futni. Tehát főként a multiplatform címeknél érzékelhető ez, ott ugye van viszonyítási alapod is. Sok esetben jól fut a játék, viszont a részletezettsége nem olyan, mint mondjuk a PC-verziónak. Ez egyrészt abból is ered, hogy a játékok nem minden esetben vannak megfelelően optimalizálva, nincsenek kellően a PS3 erőforrásaihoz alakítva, másrészt meg abból is, hogy bizonyos tekintetben már nagyon nem számít erős vasnak a PS3. Ezt lehet nem elfogadni, de egy lassan 3,5 éves hardvernél szerintem ez természetes, más kérdés, hogy már új korában is fel lehetett volna építeni erősebb elemekből, de erről már sokszor vitatkoztunk itt.

    Milyen játékok vannak? Szerintem nézz körül egy webshop-ban (pl. 576 kbyte), de gyakorlatilag minden műfajt megtalálsz.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák