Új hozzászólás Aktív témák

  • BaliJack

    aktív tag

    válasz olbaidhun #13903 üzenetére

    "Igaz még nem volt ilyen konzolom, ..."

    Nem nagyon szólnék bele a vitátokba, de a fenti kijelentés után jó lenne, ha vennél egyet, és személyes tapasztalatokkal térnél vissza közénk :).

    Pl. GTA4. Többször írtuk már itt a fórumon, hogy szaggat a játék, ha este van és még jobban, ha még esik is. Olyankor szemre van 15 fps. De ha csak annyit írok, hogy marhára szaggat, az is jól bemutatja, hogy problémás a játék futtatása.
    És engem személy szerint nagyon nem érdekel, hogy ezt a programozók vagy a gyártó tolta el. Én csak játszani szeretnék, és lehetőleg folyamatos futással. Ezért is vettem konzolt, hogy ne legyen olyan, mint PC-n volt, hogy már nem elég a gép a medium grafikához se.
    Engem is megvezettek azzal, hogy a gép überbrutál, és sokkal jobb/erősebb, mint a konkurencia. Aztán meg a valóság nagyon nem ez.

    Zárszó: a gép lassan 2 éve megvan. Vettem hozzá 15 tokos játékot (ha a God of War Collections-t két játéknak vesszük :) ), és PSN-en 6-ot. És még a kívánságlistán legalább van 5, amit tutira megveszek.
    Tehát szeretek a géppel játszani, csak a rózsaszín köd már elillant, és ismerem a gép határait :).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák