Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joci86

    senior tag

    Sziasztok!
    Erősen gondolkodom egy ilyen telefon vásárlásán, de sajnos tesztet nem nagyon találni róla.
    Többen írtátok, hogy boldog tulajdonosai vagytok a készüléknek (legalábbis a kommentekből így jött le) :D

    - Több nap után milyen tapasztalatokkal rendelkeztek az üzemidővel kapcsolatosan?
    - Milyen az anyagminőség és összeszerelés minősége? Karcálló üveg van rajta? Recsegés/ropogás?
    - Olvastam, hogy adnak hozzá valamilyen tokot. Szilikon vagy kemény műanyag? Kijelzővédő fólia van a csomagban? (eBayen még szinte semmit nem találni hozzá...)
    - Olvastam, hogy egy normál- és egy micro SIM foglalat kapott helyet benne, de csak egyik tudja a 3G-t. Melyik a 3G-s?
    - Hívásoknál a hangminőség megfelelő?
    - Egy korábbi telefonom híváskor rezzent egyet, amikor a másik fél felvette a telefont. Tudja ez a készülék is?
    - Milyen képeket készít a kamera? Nem vagyok nagy fényképezős, de ha valamiért elő kellene venni, akkor ne vállalhatatlan fotók készüljenek. (Gigabyte Rey R3 tetszene, de a tesztképek erősen elbizonytalanítottak)
    - A Prestigio mennyire szabja át a kezelőfelületet? Néhány gyártó szinte érintetlen Androidot hagy rajta.
    - Az automatikus fényerőszabályzó hogy teljesít? Elég gyorsan reagál a változásokra, illetve jól belövi az ideális erősséget?

    Elnézést kérek a sok kérdésért, de néhány napon belül szeretnék telefont venni, és mivel Media Marktban nem volt kitéve a polcra, illetve máshol sem tudtam kipróbálni, igyekszem itt beszerezni az infókat :)

    Egyébként egész szimpatikus kezd lenni a Prestigio, ez a 2 év háztól házig garancia nagyon korrekt, ha minőségre is rendben van a készülék, akkor nem adnék ki 6000 Ft-tal többet egy Telekom függő LG F6-ra, illetve közel ugyanannyiért inkább ezt venném egy viszonylag régi Huawei G526 helyett...

    Köszönöm szépen!

Új hozzászólás Aktív témák