Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz tomee987 #2142 üzenetére

    Mikor alszol akkor hogy méregeted? Valami telepatikus kapcsolatot tartasz fenn a modemmel vagy mi? :DDD

    Persze, mert nekem kéne karbantartanom ennek az ótvar szolgáltatónak a gány hálózatát azért, mert fizetek nekik egy szolgáltatásért, na tudod mikor, így is elmennek a jó büdös francba amilyen pofátlanok, hogy emelik hűségidő alatt a szolgáltatás árát 4-500 forinttal két szaros csatorna miatt amit nem is néz senki, mert legtöbbször majom sorozatok meg valóságshow-k mennek benne, de azért emelni kell, mit is ér 15 év hűség, szarjunk bele, idióta gerinctelen banda, azt ezek merik magukat embernek nevezni, a miért kommentárja meg nem érdekel.
    Egyébként pont nekem kéne box-ot igényelni, mert nálam szar a szolgáltatás, de nem baj, bár lehet én is beadom az igénylést, csak el ne utasítsák.

    Ja azt elfelejtettem írni, hogy hiába fejlesztett itt a T, az gyakorlatilag nem volt fejlesztés, ugyanis kijött az alvállalkozó, felvette a pénzt, alig csinált valamit, bejelentette hogy kész a fejlesztés, azt közbe a város 3/4-n még mindig ugyan olyan szar a hálózat, mint eddig volt, de egy mérést azért csináltak, 10-14 Mbit/s elérhető lenne, ami lószart se ér. Az egy dolog hogy a PR ekkora balfasz, mert az magától értetődő, na de hogy a T is az már nem igaz, főleg hogy bemondásos alapon hisznek valakinek és még teszteket se csinálnak.

Új hozzászólás Aktív témák