Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • okay

    aktív tag

    válasz Patrick #77 üzenetére

    Na az jó, hátha lesz egy kis pénzed jobbakat venni, akik nagyonnagyon sok idő múlva érik el a használható arányokat, azokat érdemes lecserélni.

    Én most azon gondolkodtam hogy 1-2 játékost ki kellene edzeni szabadrúgásra, kereszt passzokra, hogy abból is legyen gól, mert az is benne van az Útmutatóban. Egy ideig vittem őket, de azt már rég elhanyagoltam, nem lenne hülyeség mert egy szabadrúgással vagy beadással elvihetsz egy meccset.

    Azt ajánlom neked taktika szempontjából, erősítsük a védelmedet, a legjobb hogy ha legalul kapushoz a legközelebb egy sorban, a szélsőket a 16os-ra húzni hogy minél tömörebben álljanak. 4en legyenek mindenképp, de az 5 se baj, akkor 3db középen.
    Ettől csak akkor térj el ha megvan hátul az összhang 95, és a tapasztalatuk vagy 20as. Ha megvan akkor gondolj felállás változtatásra, vagy lestaktikára, ilyesmikre.
    Meg hát ez attól is függ hogy az ellenfeleid éppen akkor mit játszanak, megengedhetsz-e egyik csapatrész kárára a másiknak +1 embert. De figyelembe véve a csoportodat, amit leírtam a védelemre próbáld ki, sztem beválik, viszont 4db KP a minimum ezt te is így érzed :) , a csatárokat kell beáldozni, de jönni fog a gól.
    Itt az alkalom! :) Őrültek csapata, nincs támadása de kp-ja kemény, egy jó védelem kell, nincs kockáztatás hátul, 541 :) vagy 451 de ezzel minden részen megver, nem jó. Labdatartóra amit játszik elvileg a Normál az ellenszer. És ha jobb a kp-ja, időt is húzhatsz.
    Na majd látod, remélem valami pozitív vége lesz :)

    Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

Új hozzászólás Aktív témák