Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Bocs hogy fölhozom a topikot, de szeretném a ma látottakat megosztani veletek. Szóval:

    Jövünk hazafele, bemegyünk a Plusz-ba vacsit venni. Kijövünk, pakolunk el a biciklik kosarába, jön egy piros Suzuki, és mondom nem jól látok.....bekanyarodik a Plusz bejáratához, majdnem kidöntve az üvegajtót, a fotocella ki is nyitja az ajtót. Kb 18 éves csaj kiszáll, bemegy az üzletbe. A kocsi vezetője, egy 19-20 éves szolizott csaj visszatolat, aztán megáll a BEJÁRAT ELŐTT KERESZTBEN, és nyugodtan várakozik. Biciklit letámasztom, mókusvillantó elővesz, lefotózom. Indulunk, csaj ablakot letekeri, kikiabál, hogy tán baj van? Mondom, baj nincs, de gondoltam ekkora f@szságot lefotózok, van az interneten megfelelő oldal, ahova ilyen képeket feltöltenek..... Csaj neki áll kiabálni, hogy ő meg följelent. Jelentsen. A képen ugyan annyira nem látszik, de úgy állt be a csaj, hogy a bevásárlókocsival ember el nem fért volna mellette aki az autójához akar menni. Az én biciklim lóg be, ahogy hirtelen leugrottam fotózni.
    Kép
    Kapuvár, Plusz parkoló. Kár hogy a múltkori női parkolást már letöröltem, ahol a bénult lábú az óvoda előtt, az ajtóban, a járdán keresztben megállt, és bement a szintén béna lábú (gondolom) gyermekéért. Persze kissé előbbre, vagy hátrébb ötven autó leparkolhatott volna, de nem, ahhoz tíz métert gyalog kellett volna menni. Borzalom...

Új hozzászólás Aktív témák