Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Phausto #82631 üzenetére

    Nem láttál nagyon elfajult vitákat, mert egy idő után törlik őket, de a klasszikusok közé tartozik most már az új PS, a PS+ játékok minősége, illetve az, hogy hangos vagy nem hangos-e a gép hűtése. Ez utóbbiról jut eszembe, mindjárt itt a nyár, mi lesz itt!... ;] Egyébként az értelmes spekulációkkal nincs probléma, a példáddal élve ez olyan, mintha már előre szidnánk a sorozat készítőit, hogy hogy lehettek olyan szemetek, hogy meglépték azt, amit mi sejtünk, hogy talán meg fognak lépni.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

  • A`rpi

    addikt

    válasz Phausto #82631 üzenetére

    Nyilván nem kell túlzásokba esni, ezzel egyetértek (hozzáteszem én még ebben a topikban nem láttam nagyon elfajult vitákat)

    Nyilván ez nem véletlenül van így. :)

    de a véleményemet hadd írjam már le egy olyan témáról ami igenis szorosan kapcsolódik a ps4-hez, anélkül hogy 5 perc múlva törölnék.

    Probléma nem magával a témából van, hanem az ebből feleslegesen kialakuló parázsvitákból, ahol egymásnak esnek a fórumtársak, vagy csak épp egymást hergelve elgurul a gyógyszerük, és esetleg olyan dolgokat írnak amit a későbbiekben megbánnának.

    A másik fele pedig az hogy ezeket a pletykákat volt, van aki holtbiztosra veszi, és már most olyan infókat terjeszt aminek semmi valóságalapja nincs.

    Néha azt érzem, mintha maga a Sony szponzorálná ezt a topikot és még csak véletlenül sem szabad egy rossz szót sem írni a cégről, másképp törlik a hozzászólásomat.

    Olvasd át nyugodtan a téma összefoglalót, objektíven van összeállítva.
    A fórum életéének irányításánál pedig csak az a szempontom, hogy nyugodt lékőr legyen itt.

    Ahogy korábban is mondottam tetszik nem tetszik kérdésben mindenki kedvére nem tudok tenni. A visszajelzéseket köszönöm, de azért remélem az én nézőpontom is elfogadható. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák